Lideri aktual në Premier League Chelsea e ka shndrruar në fiksim të madh yllin belg të klubit italian Roma, Radja Nainggolan, i cili është shndrruar në pikën më të fortë në mesfushën e skuadrës së drejtuar nga Spalletti, mëson “Korneri.net”.

Sipas mediave britanike, Chelsea ka njoftuar zyrtarët e Romës se ka të gatshme 60 mln euro për Nainggolan, ofertë e cila vështirë se do të refuzohet nga Roma.

Artikulli paraprakMilan e rikthen “Mister X-in”! Ja emrat e spekuluar….
Artikulli tjetërLRF PRISHTINË: REZULTATET DHE TABELAT PAS JAVËS SË 16-të