SHPËRNDAJE

Chelsea dëshiron të vazhdojë me Thiago Silva.

Pas një starti jo edhe aq pozitivm megjitatë shumë shpejt braziliani dikur më i miri në botë se ishte te Milan, u adaptua me futbollin në Angli, dhe Chelsea është i kënaqur me performansën e tij, kështu që po bën gati një kontratë të re, përcjell Korneri.net

Ish anëtari i Paris Saint-Germain, ka nënshkruar vetëm për një vit, por duket se klubi londinez është gati t’i ofrojë atij një kontratë tjetër për së paku edhe një vit tjetër më shumë, ndërsa lojtari nuk është aspak kundër. /Korneri.net