Sipas informacioneve më të fundit në mediat britanike, mesfushori i Monacos Tiemoue Bakayoko, ka udhëtuar për në Londër për t’iu bashkuar Chelseat.

Nga ana tjetër prestigjozja franceze L’Equpie shkruan se Chelsea do t’i paguajë 40 milionë Monacos për Bakayokon, i cili në tre edicione te skuadra franceze, vetëm në Ligue 1, ka regjistruar 63 paraqitje dhe ka shënuar tre gola./Korneri.net.

Artikulli paraprakRamos godet: “Juventus i fortë, por Napoli më i mirë”
Artikulli tjetërSpektakël në “Riza Lushta”: Trepça ’89 me “manita” në miqësoren e sotme