Kampion i Raiffaisen Streetball Kosova 2017 eshte ekipi Che Bar, qe mbrone titullin edhe nje here tjeter.

Ne finale ata mposhten ekipin Shmekat, 21:20.
Keshtu, Che Bar, Shmekat, dhe Air Force One si fitues i vendit te trete, kualifikohen ne garen e Raiffaisen Streetball Kosova International 2017, qe zhvillohet te shtunen me 2 shtator nga ora 15:00, ne sheshin ”Zahir Pajaziti”.

#RaiffaisenStreetballKosova2017 #FIBA3x3 #Prishtina

Artikulli paraprakDiego Costa i “burgosur” te Chelsea
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Shqipëri – Lihtenshtejn