Juventusi vazhdon të punoj rreth transferimit të Paul Pogba.

Mediet angleze së fundmi raportuan për një prapaskenë interesante, pasi thuhet se inka ofruar klubit angkez dy lojtarë, Miralem Pjanic dhe Douglas Costa, për mesfushorin francez, përcjell Korneri.net

Manchester United nuk e ka pranuar këtë ofertë të klubit italian dhe ka vendosur të mbajë Pogban, duke menduar se ai do të kthej formën e dikurshme dhe dëshirën për të luajtur, që paska qenë e gabueshme.

Juventusi ende është aktiv në këtë drejtim ngase po e shohim disponimin e lojtarit që mezi pret largimin nga Anglia, kurse këtë e ka thënë edhe agjenti i tij, Mino Raiola. /Korneri.net

Artikulli paraprakUpdates On Uncomplicated Programs In Pay Someone To Do My Homework
Artikulli tjetërI hapet rruga Muriqit pas këtij lajmi