Femra të gjata dhe burra të shkurtër – një kombinim që shpesh është interesant, por kjo kalon çdo lloj imagjinate për diferencën në gjatësi. Sandrine Gruda jo vetëm që është mbi 2 metra, por ka veshur edhe taka kur ka shkuar në pallatin presidencial për të marrë dekoratën.

Në këtë mënyrë, ajo e ka vënë në siklet presidentin Francois Hollande gjatë momentin për t’ia vënë dekoratën Grudas, transmeton Zëri. Duket si një fotografi e rregulluar me Photoshop, por jo! Përmasat e basketbollistes janë vërtet gjigante.

fran2

fol1

Artikulli paraprakE rrezikshme: Usain Bolt ishte në shtrat me të dashurën e “bossit” të drogës në Brazil
Artikulli tjetërJuventus e pranon ofertën e Napolit për..?