E diela e 25 shtatorit, nuk ishte aspak positive për sulmuesin Stephan El Shaarawy, i cili së pari pësoi disfatë në kampionat 3-1 nga Torino, e më pas pati edhe aksident komunikacioni.

Pasi është rikthyer në kryeqytet El Shaarawy mori makinën e tij e Audi A3 dhe u përplas me një Panda në afërsi të Park  Hotel Mancini, ndërsa qëlloi edhe disa makina tjera përreth.

Ai shkoi në spital për të parë se mos ka pësuar ndonjë lëndim më serioz, por për fat të tij asgjë serioze as ai e as shoferi i makinës tjetër. Sot gjatë ditës El Shaarawy rregullisht do të stërvit me skuadrën e tij në Trigoria.

 

 

Artikulli paraprak“Dead Man Walking”
Artikulli tjetërLRF Prishtinë: Pas javës së katërt, do të ketë punë komisioni disiplinor