Një sondazh shumë kurioz dhe njëkohësisht interesant e ka bërë revista e njohur  “France Football”, e cila luti  tifozët e Paris Saint-Germain për të zgjedhur sulmuesin më të mirë të historisë së klubit. Dhe, për çudi nuk ishte as Ibrahimovic e as Cavani, as Ëeah, por ishte Pedro Manuel Resende “Pauleta”. Sulmuesi portugez ka fituar me 36% të votave.

Artikulli paraprakPërdhunime në futboll, zgjerohet skandali seksual në Angli
Artikulli tjetërFidel Castro ka qenë adhurues i flaktë i një gjiganti evropian