Një nga komentatorët më të njohur në mbarë shqiptarinë, Agim Kasapolli, i cili aktualisht është redaktor i sportit në “Rrokum Tv”, ka qenë i ftuar një nga emisonet e këtij televizioni, duke shpërthyer në akuza ndaj Ministrit të Bujqësisë, Memli Krasniqi, i cili gjindet në Rio.

“Çka ka lyp në Rio Ministri i Bujqësisë. Është momenti i vjeshtes pothuajse dhe ministri e ka vendin këtu dhe jo në Rio”, u shpreh Kasapolli, i cili ishte i pakënaqur edhe me numrin e akreditimeve të gazetarëve në Olimpiadën e kësaj vere.

Artikulli paraprakRevoltohet Zenelaj braktis Përfaqësuesën e Kosovës
Artikulli tjetërRoberto Mancini menjëherë gjen punë?