Gjyqtari Daniele Doveri do të referojë finalen e Coppa Italia, Juventusi-Napoli.

42 vjeçari ka qenë i aktivizuar në 17 ndeshje këtë sezon, duke akorduar një penallti, 2 kartona të kuq dhe 63 të verdhë. Ndërsa në sistemin VAR do jetë Massimiliano Irrati kurse i katërt, Gianpaolo Calvarese.

Për Doverin do të jetë hera e parë që referon një finale të madhe të Coppa Italia. /Korneri.net

Artikulli paraprakE pabesueshme çfarë po ndodh me Coutinhon
Artikulli tjetërUgly Women Can’t Get Dates On-line