Të martën dhe të mërkurën nis zytarisht futbolli i Kosovës post-koronavirus.

Në këtë mesjavë luhen ndeshjet e para gjysmëfinale të Digitalb Kupës, e dnërkohë kanë dal edhe emrat e gjyëtarëve që do t’i referojnë këto ndeshje, shkruan Korneri.net

Të martën në ndeshjen Prishtina-Drenica, gjyqtarë do të jenë: Genc Nuza, Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, kurse i katërti Mervan Bejtullahu.

Të mërkurën në ndeshjen Ballkani-Feronikeli do të referojnë: Visar Kastrati, Edmond Zeqiri, Fatlum Sekiraqa dhe Bardh Ajeti. /Korneri.net

Artikulli paraprakGani Sejdiu e pasuron bankën, merr edhe një ndihmës trajner, Hivzi Ahmetin
Artikulli tjetërNjë rekord i paparë në Bundesliga