Pas shumë lëndimeve që kanë pësuar lojtarët e krahut te Milan si shëmbulli i De Sciglio, Antonelli dhe gjendja jo e mirë fizike edhe e Abates, ka shtyrë zyrtarët e Milanos që ta sjellin në skuadër ish anëtarin e Juventusit, Martin Caceres i cili është futbollist i lirë dhe mundet të transferohet edhe jashtë afatit kalimtar. Pritët që deri në mbrëmje që çështje të mbyllet dhe uruguaijani t’i kryej testet mjekësore.

 

 

Artikulli paraprakSuper Curry Warriors nuk ndalen, Bulls e befasoi Thunder
Artikulli tjetërZYRTARE/ Lampard i jep lamtumirë futbollit