Nëse është për të ju besuar mediave britanike, superylli kilian, Alexis Sanchez sigurtë do të largohet nga Arsenali gjatë merkatos dimërore, pasi synon të fitojë tituj në vazhdim të karrierës, shkruan “Korneri.net”.

Gjithmonë sipas prestigjozeve britanike, Sanchez do të transferohet te Manchester City, pasi kontaktet me Pep Guardiolën janë të vazhdueshme dhe akordi është shumë afër./Korneri.net.

Artikulli paraprakSupertalenti brazilian gjatë verës në ekipin e parë të Real Madrid
Artikulli tjetërRaymond Domenech tregon se si të ndalet Neymar