Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, ka treguar se është në kontakt me futbollistin nga Kosova që angazhohet te Finlanda, Përparim Hetemajn. “Dje kam folur me Përparim Hetemajn dhe ai e ka marrë vendimin se për kë do të luajë. Këtë vendim e di vetëm unë”, ka thënë përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku. Hetemaj nuk ishte në radhët e Finlandës këtë javë kur u luajt me Kosovën.

Artikulli paraprakHajvalia e Trepça shijojnë pikët e para
Artikulli tjetërSa fitojne gjyqtarët?