Temperaturat e larta në “Filipi II”, stadiumin që u luajt finalja e Superkupës së Europës, kanë bërë që edhe tifozët të kenë kaluar jo pak vështirësi në vapën përvëluese që ka pushtuar Maqedoninë.

Një bionde, identiteti i së cilët ende nuk është zbuluar, ka shkuar në Shkup për të dhuruar spektakël, teksa kishte veshur xhinsa të shkurtër. Ajo dukej mjaft tërheqëse, ndërkohë që fansat nuk kanë ngurruar që t’i bëjnë dhe disa foto.

Artikulli paraprakRekordmeni Zidane: I lumtur, por ky është vetëm fillimi!
Artikulli tjetërKessié, “mbreti luan” që ka magjepsur Montella-n