Atmosfera në zhveshtoren e përfaqësueses së Brazilit është e shkëlqyeshme.
Lojtarët janë aq të disponuar saqë edhe në zhveshtore gjejnë të luajnë dhe argëtohen para se ta zhvillojnë ndeshjet e radhës kualifikuese për botërorin 2019.

Dani Alves-Neymar kundër Marcelo-Thiaho Silva.
Kjo ishte loja më e re në një tavolinë të vogël e cila kënaqi, por edhe miliona njerëz që e shikuan këtë video brenda një kohe shumë të shkurtër. /Korneri.net

Artikulli paraprakNga PSG askush nuk dëshiron largimin!
Artikulli tjetërJo vetëm Cutrone, ja talentet më të dalluar këtë sezon