Dortmund dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në ballafaqimin e tyre, duke luajtur 2:2.

Ronaldo në anën e Realit dhe Aubameyang te Dortmundi, ishin lojtarët më të dalluar.

Vlerësimet e lojtarëve për këtë ndeshje, mund t’i shikoni në foton e mëposhtme.

nnnnnis

Artikulli paraprakZidane flet pas barazimit me Dortmund
Artikulli tjetërPas shkarkimit të Sam, ky është trajneri i ri i Anglisë