Sipas raporteve të mediave britanike dhe spanjolle, Tottenham ka zyrtarizuar një ofertë prej 25 mln euro për mesfushorin kroat të Real Madrid, Mateo Kovacic, shkruan “Korneri.net”.

Gjithmonë sipas mediave të lartëpërmendura, oferta prej 25 mln eurove për Kovacic është e pranueshme nga Real Madrid, kështi që ylli kroat në ditët e ardhshme pritet të zyrtarizohet te nënkampioni në Premier League./Korneri.net.

Artikulli paraprakLuka Modric – AC Milan, ky është lajm befasues…
Artikulli tjetërLajmi i fundit: Injorancë totale për Lazio-n! Biglia e dëshrion vetëm Milanin