Sipas raporteve më të fundit të ‘Gazzetta dello Sport’, trajneri aktual i Juventusit Massimilliano Allegri mund të marrë nën drejtim gjigantin francez PSG, pasi dëshiron një tjetër finale të Champions League, por këtë herë me skuadër tjetër, shkruan “Korneri.net”.

Gjithmonë sipas gazetës së madhe italiane, takimi mes Allegrit dhe menaxherit të përgjithshëm Beppe Marotta do të mbahet të mërkurën, aty dhe mund të përcaktohet e ardhmja./Korneri.net.

Artikulli paraprakDe Biasi: Na ka humbur vendosmëria që kishim….
Artikulli tjetërShaqiri transferohet atje ku nuk e ka pritur askush?