Pavarësisht zërave të shumtë të merkatos në lidhje me objektivat e londinezëve, të kërkuar nga Conte, si Bonucci dhe Alex Sandro, e ardhmja e vetë trajnerit është në dyshim dhe Chelsea po vlerëson zëvendësuesit potencialë.

Sipas asaj që raporton “Telegraph”, objektivi numër një i Bluve të Londrës pas largimit të Contes, është Luis Enrique./Koreri.net.

Artikulli paraprak200 milionët e PSG-së për Ronaldo, Zidane në takim urgjent me portugezin
Artikulli tjetërLajm befasues nga Italia: Juventus i’a tregon derën yllit të ekipit