Boksi shqiptar është në zi. Sporti i dashur te shqiptarët ka mbetur pa trajnerin e njohur, Zijadin Rama.

Ai ka ndërruar jetë, duke e lënë boksin me një vlerë më pakë.

Redaksia e Sportit në “Korneri.net” i shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe komunitetit të boksit

Artikulli paraprakF1, Horner: Nervozizmi i pilotëve i pashmangshëm
Artikulli tjetërFotot që tregojnë gjithçka