Foto LaPresse - Alessandro Fiocchi 18 08 2016 Reggio Emilia ( Italia) Sport Calcio Sassuolo - Crvena Zvezda Play off UEFA Europa League 2016/2017 - Stadio "Mapei Stadium" Nella foto: Ivan Bogdanov Photo LaPresse - Alessandro Fiocchi 18 08 2016 Reggio Emilia ( Italy) Sport Soccer Sassuolo - Crvena Zvezda First Leg - Play Off UEFA Europa League 2016/2017 - "Mapei Stadium" In the pic: Ivan Bogdanov

Ivan Bogdanov, “persona non grata” në Itali pas incidenteve që ndodhën në ndeshjen Italia-Serbi të tetor të vitit 2010, sërish është futur në këtë shtet dhe sërish ka qenë në stadium.

Këtë herë Bogdanov ishte present në ndeshjen Sassuolo-Crvena Zvezda 3-0, në ndeshjen e parë kualifikuese të fazës së fundit për në Europa League me golat që i shënuan Berardi, Politano dhe Defrel. Bogdanov që është tifozi “ultrasi” kryesor i tifozerisë së klubit të tij ishte lehtë të dallohet në shkallët e stadiumit Mapei, por këtë herë ai nuk ka lëviz nga vendi dhe ka bërë tifo gjatë tërë kohës, edhe pse pse policia vendore ishte e gatshme për çdo gjë.

Foto LaPresse - Alessandro Fiocchi 18 08 2016 Reggio Emilia ( Italia) Sport Calcio Sassuolo - Crvena Zvezda Play off UEFA Europa League 2016/2017 - Stadio "Mapei Stadium" Nella foto: Berardi Photo LaPresse - Alessandro Fiocchi 18 08 2016 Reggio Emilia ( Italy) Sport Soccer Sassuolo - Crvena Zvezda First Leg - Play Off UEFA Europa League 2016/2017 - "Mapei Stadium" In the pic: Berardi
Foto LaPresse – Alessandro Fiocchi
18 08 2016 Reggio Emilia ( Italia)
Sport Calcio
Sassuolo – Crvena Zvezda
Play off UEFA Europa League 2016/2017 – Stadio “Mapei Stadium”
Nella foto: Berardi
Photo LaPresse – Alessandro Fiocchi
18 08 2016 Reggio Emilia ( Italy)
Sport Soccer
Sassuolo – Crvena Zvezda
First Leg – Play Off UEFA Europa League 2016/2017 – “Mapei Stadium”
In the pic: Berardi
Artikulli paraprakXhaka – Kosova, lajm nga “Goal.com” (FOTO)
Artikulli tjetërRobben zihet duket e tradhëtuar Bayernin