Avantura e Blerim Xhemailit te skuadra turke e Galatasaray është shumë afër fundit, pasi sipas mediave italiane mesfushori shqiptarë është shumë afër rikthimit në Serie A.

Raportohet se Bologna është pranë firmës me reprezentuesin e Zvicrës dhe marrëveshja mund të përmbyllet sonte në mbrëmje ose eventualisht nesër paradite.

Artikulli paraprakDjali i Fidel Castros takohet me Majlindën (FOTO)
Artikulli tjetërLuan për Barcelonën