Trajneri kroat i skuadrës angleze West Ham, Slaven Bilic, e konfirmuar interesimin e skuadrës së tij për anëtarin e Liverpool, Daniel Sturridge, i cili nuk është duke gjetur hapësirë te skuadra e Liverpool.

“Sturridge është lojtar i madh, ai në cdo aksion mund të jetë i rrezikshëm dhe neve do na kryente punë mjaftë. Do të provojmë ta transferojmë gjatë verës edhe pse do të jetë e vështirë”, tha Bilic.

Artikulli paraprakZyrtare: Bayern rinovon kontratën me yllin e ekipit
Artikulli tjetërRinovimi i Suso, Atletico Madrid më vëmendje përcjellë situatën