Të dashur tifozë INTELEKTUALË dhe gjithë ju dashamirës të sportit, ju njoftojmë se ndeshja ndërkombëtare mes klubit tonë FC DRITA dhe FC Feyenoord nga Holanda do të zhvillohet me praninë e tifozëve.

Biletat do të dalin në shitje nga nesër (e marte) nga ora 14:00 në dy pika të shitjes në Gjilan!
•Stadiumi e Qytetit dhe
•Te teatri i qytetit.

Për t’u paisur me biletë, të interesuarit do të identifikohen me dokument identifikimi (Letërnjoftim, passport) dhe biletat do të jenë të personalizuara.

Cmimet e biletave janë:
•5euro (Veri&Jug) prapa portave
•10euro (Lindje)
•15euro (Perendim)

Ndeshja zhvillohet të enjten, 22.07.2021, nga ora 21:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.
Ju mirëpresim!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here