Superylli i skuadrës spanjolle Athletic Bilbao, Inaki Williams, është duke befasuar të gjithë me formën e lartë që është duke kaluar, andaj ofertat për të tashmë janë shtuar, transmeton “Korneri.net”.

Sipas mediave spanjolle, për Williams janë të interesuara italianët e Juventus dhe gjermanët Borussia Dortmund, klube të cilat tashmë kanë dërguar përfaqësuesit e tyre për të shikuar situatën e sulmuesit nga afër.

Artikulli paraprakI’a pa “hajrin” Milanit! Barcelona përshpejton negociatat…
Artikulli tjetërGjiganti francez u’a “grabit” nga duart mbrojtësin klubeve spanjolle…?