Sipas raporteve të mediave spanjolle, Betis është afër marrëveshjes së re me yllin e ekipit Dani Ceballos, për të cilin interesim të madh kanë shfaqur klubet madrilene, Real dhe Atletico, shkruan “Korneri.net”.

Sipas raporteve më të fundit, Ceballos do të blindohet nga Betis dhe do të bëhet lojtari më i paguar në skuadër, kurse në kontraten e re do të ketë klauzolë prej 15 – 30 mln euro./Korneri.net.

Artikulli paraprakAkademia “Lushta” nga Mitrovica afër përmbylljes së sezonit me shumë suksese [FOTO]
Artikulli tjetërJu kujtohet Senderos ja ku do të përfundoi