Sipas raporteve më të fundit të “The Mirror”, anëtari i Liverpool dhe kombëtares së Anglisë, Daniel Sturridge, ishte cak i Beijing Guoan, para se tregu i transferimeve të mbyllej në ditë e premte, shkruan “Korneri.net”.

27-vjeçari i tha jo klubit kinez të cilët drejtohen nga ish-trajneri i Bayer Leverkusenit, Roger Schmidt.

E ardhmja e Sturridge në ‘Anfield’ ende nuk është i sigurt pasi Jurgen Klopp nuk është i gatshëm t’i jep atij minutat e kërkuar në fushë./Korneri.net.

Artikulli paraprakJuventus i’a “plotëson” dëshiren mbrojtësit të Man. Utd
Artikulli tjetërMan.United tenton për herë të fundit të sjell në Old Trafford yllin e Spurs