Po kalon formë shumë të mirë në kampionatin e Rusisë.

Reprezentuesi i Kosovës, Bernard Berisha, vazhdon me lojëra të mira te skuadra e tij aktuale Akhmat Grozny, dhe në shumicën e ndeshjeve ai po shpallet lojtari i ndeshjes, kurse te Kosova nuk po inkuadrohet gati kurrë, ose shumë pak, shkruan Korneri.net

Berisha ka luajtur ndeshjen e tij jubilare të 100-tën për klubin aktual Grozny, dhe për këtë ndihet krenar. Ai në këtë edicion ma lujtur në 22 ndeshje duke shënuar 8 gola dhe 3 asistime. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here