Domenico Berardi ka luajtur vetëm për Sassuolon në karrierën e tij deri më tani, por kjo mund të ndryshojë edhe këtë verë.

Paraqitjet e tij në Euro 2020 ishin mbreslënëse dhe normalisht se kjo ka shtyrë shumë klube të mëdha evropiane që të interesohen për shërbimet e tij, kurse Sassuolo ëhstë gait të dëgjojë ofertat, përcjell Korneri.net

Milan, Lazio dhe Fiorentina janë të interesuar për shërbimet e kampionit të Evropës, por burime nga Italia deklarojnë se ai do të preferonte të kishte një karrierë jashtë Serie A. Përmenden Chelsea, Borussia Dortmund dhe West Ham. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here