Ky mund të quhet viti i Andrea Belotti-t pasi përveçse shkëlqimit në fushën e lojës, po përgatitet për një të tillë edhe jashtë saj. Në muajin qershor bomberi i Torinos dhe gazetarja sportive, Giorgia Duro, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në altar.

Pas një kampionati për t’u vënë në kornizë sulmuesi, i cili tashmë ka një klauzolë prej 100 milionë eurosh, do ta mbyllë sezonin në mënyrën më të mirë të mundshme, duke u martuar me bukuroshen e tij.

Artikulli paraprak“Budallakia” e Neymar ndaj Malaga-s! Rrezikon suspendimin për ndeshjen kryesore të sezonit….
Artikulli tjetërAdoleshenti shqiptar i befason të gjithë në bilardo