Në dy ditët e fundit në mediat gjermane është duke u spekuluar mjaftë për një sulmues të ri te Bayern dhe janë disa emra që figurojnë në listën e Carlo Ancelotti.

Në mbrëmje po mediat gjermane bazuar në burimet e tyre brenda gjigantit bavarez bëjnë të ditur se Carlos Bacca është i shumë dëshiruar në “Allianz Arena”, kurse një ofertë e mundshme për Milan janë dy futbollistë që mund të sakrifikohen për kolumbianin, e ata janë Franck Ribery dhe Javier Martinez.

Artikulli paraprakShkëmbim i çmendur Arsenal – Inter?
Artikulli tjetërBarcelona larg më e mirë se kampionët në Premier League