Gjiganti gjerman Bayern Munchen është shumë i shqetësuar për lëndimin e Emanuel Neuer, i cili ka pësuar lëndim të rëndë dhe nuk do të jetë në gjendje të rikthehet në fushë për një kohë relativisht të gjatë.

Sipas mediave gjermane, Bayern është duke shikuar situaten e portierit të Ajax, Andre Onana, i cili është prodhimt i klubit të Barcelonës, por nga analistët e futbollit në Holandë shikohet si portier me shumë perspektivë./Korneri.net

Artikulli paraprakBorussia Dortmund: Shtypi francez gjen parregullsi në transferimin e Dembele
Artikulli tjetërFlet legjenda “madrilene”: Me Atleticon ndeshje e paparashikueshme…