PARIS, FRANCE - APRIL 13: Leroy Sane of FC Bayern Muenchen controls the ball during the UEFA Champions League Quarter Final Second Leg match between Paris Saint-Germain and FC Bayern Munich at Parc des Princes on April 13, 2021 in Paris, France. (Photo by Matthias Hangst/Getty Images)

Drejtori sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic, mohon zërat që lidhin emrin e Leroy Sané me Manchester United.

Ditëve të fundit është folur dhe shkruar shumë për një kalim të reprezentuesit gjerman te Man.United, mirëpo këto shkrime po dalin të jenë vetëm spekulime të radhës të medieve britanike, përcjell Korneri.net

“Nuk ka asgjë të vërtetë në këtë histori dhe nuk kamë asgjë më shumë për të thënë. Ai është një lojtar i rëndësishëm për ne,” tha ai në lidhje me një largim të mundshëm të sulmuesit në javët e ardhshme. /Korneri.net

Artikulli paraprakRooney: United duhet ta lërë Ronaldon të shkojë
Artikulli tjetërMan.United e ka humbur “rrugën”, ja kush transferohet në Old Trafford