Bayern gjeti një portier të ri.

Pas largimit të Jan Sommer te Inter, gjiganti bavarez u desht të punonte shpejt për të bër zgjidhje në portë, sepse ende Manuel Neuer është jashtë akcionit pas lëndimit, përcjell Korneri.net

Është izraeliti Daniel Peretz , i cili vjen nga Maccabi Tel Aviv për dy milionë euro. Ai do të nënshkruajë kontratë katërvjeçare, ndërsa për pozitën e portierit të parë do të luftojë me Manuel Neuer dhe Sven Ulreich. /Korneri.net

Artikulli paraprakManchester United dhe Liverpool po luftojnë për Amrabat
Artikulli tjetërSuper transferimi i Napolit vjen nga Spanja