Bayern dhe Juventus do të ketë edhe më tutje bisedime. Çështja Kingsley Coman ende nuk ka përfunduar pasi lojtari francez ishte i huazuar edicionin e kaluar te gjiganti bavarez, ndërsa këtë verë Bayern duhet ta blej kartonin e tij prej rreth 18 milionë euro.

Sipas lajmeve të fundit shumë shpejt Bayern do t’i derdhë në konton e Juventusit të gjitha paratë e kartonit të lojtarit i cili është adaptuar shumë mirë në Bundesliga.

 

Artikulli paraprakKjo foto tregon gjithçka
Artikulli tjetërTë ‘mëdhenj’ e të ‘vegjël’, gati të luajnë për Kosovën