Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, me shumë sportivitet ka uruar rivalin e madh për titull të kampionit në Vala Superligë, Trepçën ’89 për titull e fituar, pas fitores së arritur sot të Pejë ndaj Besës me rezultat 0:2.

Ky është postimi dhe urimi i Batatinës në “facebook”:

Artikulli paraprakMitrovica feston titullin e kampionit, surrlë dhe tupan në qendër të qytetit [VIDEO]
Artikulli tjetërEdhe Gani Sejdiu me urime të përzemërta për Trepçën ’89 [FOTO]