Skuadra nënkampione e Maqedonisë, Shkëndija sonte në “San Siro” kundër Milanit do të zhvillojë ndeshjen e parë të fazës “play-off” të Liga Evropa

Skuadra shqiptare nga bastoret llogaritet si autsajdere ndaj Milanit, pasi fitorja e tyre kuotohet me kuotat nga 21.00 deri në 34.00, derisa ajo e Milanit nga 1.07 deri më 1.14.

Ndeshja Milan – Shkëndija zhvillohet në “San Siro” dhe e njëjta starton në ora 20:45.

Artikulli paraprakAtmosferë kuq e zi: “Ballistët” e kallën Milanon [VIDEO]
Artikulli tjetërDortmundi i jep goditje të fortë Barçës për super talentin