Gjithnjë e më shumë lajme të mira në shtëpinë Inter.

Pasi arritën kualifikimin në finale e madhe të Ligës së Kampionëve, Inter po punon intenzivisht edhe me lojtarët më të mirë aktual që i ka brenda, shkruan Korneri.net

Është arritur marrëveshje mes Interit dhe Alessandro Bastonit për rinovim e kontratës deri në vitin 2028 me 5 milionë euro plus bonuse. Njoftimi duhet të arrijë së shpejti. Kontrata aktuale e mbrojtësit skadon në vitin 2024. /Korneri.net

Artikulli paraprakKimmich te Barcelona? Bayerni e ka “piketuar” pasuesin e gjermanit
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Man.City-Real Madrid