Gjiganti francez Paris Saint – Germain nuk ka ndërmend të heq dorë nga Marco Verrati pavarësisht zërave në merkato.

Një zëdhënës i klubit parizien foli për ofertën e Barcelona në mediat spanjolle.

“Nuk bëjnë punë as 80 dhe as 100 milionë, kryesisht për shkak se Verratti nuk është në shitje”, ka thënë ai.

Presidenti Nasser al Khelaifi do të përpiqet për t’ia përmirësuar kontratën Verratti, por gjithçka do të varet nga lojtari./Korneri.net.

Artikulli paraprakDebakël i Kosovës U21 nga Norvegjia (Video)
Artikulli tjetërMahrez mund ti bashkohet gjigantit italian….