Ai po e mahnit Romën dhe ka tërhequr vëmendjen e klubeve më të mira evropiane.

Mesfushori spanjoll 22-vjeçar, Gonzalo Villar ka përfunduar në radarët e Barcelonës siç raportohet nga Corriere dello Sport, pasi ai shihet si ideal për të ardhmen e klubit katalunas, përcjell Korneri.net

Mesfushori i linudur në Murcia, dhe i cili u transferua te Roma nga Elche,  tani është bërë një rregullt për klubin italian dhe i pazëvendësueshëm, andaj nuk është e rastësishme që Barcelona e kërkon atë nga qershori i këtij viti. Roma nuk do te privohet lehtë nga lojtari, ose mund të fitoj shumë para nga shitja eventuale e tij. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here