Raheem Sterling është në shënjestër të Barcelonës pasi mbërriti informacioni se Manchester City është gati ta shesë atë.

Ky lajm u dha në emisionin Tot Costa, në radion katalanase. Ata vërejnë se ky transferim është i komplikuar, por Barcelona po e konsideron atë sepse largimi i Antoine Griezmann nga klubi është gjithnjë e më i sigurt, përcjell Korneri.net

Sterling po shitet nga Man.City sepse edhe klubi anglez u prek shumë nga koronavirusi, dhe pa shitur mirë nuk do të transferohet askush. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here