Barcelona ka refuzuar ofertën e Romës për sulmuesin, Munir El-Haddadi, derisa klubi katalanas ka marr disa oferta edhe nga La Liga, Alaves dhe Real Sociedad interesohen për lojtarin.

Goal mëson se klubi italian e kërkoi lojtarin në formë huazimi me të drejtë blerje, por Barcelona do ta lë të largohet vetëm për klubin që ofron 25 milionë euro./Korneri.net.

Artikulli paraprakPas periudhës së vështirë në Premier League, rikthehet në Serie A?
Artikulli tjetërGjigantët anglez pas rezervistit të Real Madrid