Nuk do t’iu vije mirë tifozëve të Real Madridit, porn ë këtë drejtim ata nuk kanë çfarë të bëjnë më shumë se të shikojnë më vemendje situatën deri në fund. Barcelona kërkon shërbimet e argjentinasit Angel Di Maria, shkruan Korneri.net.
Zyrtarët e lartë të Barcelonës tashmë e kanë kontaktuar agjentin e lojtarit dhe e kanë pyetur për mundësinë që klienti i tij të transferohet në Camp Nou.
Thuhet se ai nuk ka qenë kunëdr kësaj ideje, por edhe vet Di Maria, por nuk do të jetë lehtë të bindet klubi i pasur francez Paris SG. /Korneri.net

Artikulli paraprakTensione në treningun e Bayern Munchen!
Artikulli tjetërStrakosha: Rinovimi? Jemi pranë marrëveshjes