Mesfushori i Liverpool-it, Philippe Coutinho, është prioriteti kryesor i PSG-së për verën e vitit 2018, shkruan Telefoot.

Madje, kontaktet e para veç janë bërë në mes të palëve, dhe kampionët e Ligue 1 shpresojnë se miqësia e lojtarit me Neymar do të ndikojë shumë që ai të vendosë për PSG-në.

Ndërkohë, PSG po kërkojnë që në janar të sjellin Wendel nga Fluminense dhe Joao Mario nga Interi.

Artikulli paraprakMediat italiane: Juventus është takuar me përfaqësuesit e Emre Can, por….
Artikulli tjetërRamos: “Nuk ka përfunduar titulli ende”