Para pak çastesh eksperti i transferimeve në Premium Sport, ka dhënë lajmin se Mario Balotelli mund të përfundojë te skuadra nga Ligue 1 Nice. Menaxheri i tij Mino Railoa gjendet në Monte Carlo atje ku do të nis shorti për Ligën e Kampionëve, ndërsa po flitet shumë se marrëveshja pritet të finalizohet që sonte, menëjherë pas shortit që nis në ora 18.00.

Artikulli paraprakJa golat dhe asistimet e Valon Berishës, përforcimit më të ri të Kosovës [VIDEO]
Artikulli tjetërZyrtare: Bersant Celina në futbollin holandez