Nuk ka lidhje vlera e klubit në ditëtbe sotme, por si ti luan.

Kështu mund të cilësohet fitorja e Ballkanit ndaj Jagiellonias, që në kampionatin polak gje det në pozitën e shtatë të klasifikimit, shkruan Korneri.net

Ballkani që po i zhvillon pëgatitjet në Antalya të Turqisë, e aranzhoi më herët këtë miqësore e cila u mbyll me rezultat 2-1, me golat që i shënuan Armend Thaqi dhe Arbër Prekazi. /Korneri.net

Artikulli paraprakSavePorno Detailed Library +12 Porn Sites Like SavePorno Com
Artikulli tjetërGjilani barazoi në festival golash