Edhe një fitore e klubit tonë.

Ballkani sapo e përfundoi edhe ndeshjen e katërt miqësore, në vazhdën e përgatitjeve për stinorin pranveror, shkruan Korneri.net

Skuadra nga Theranda ka shënuar edhe një fitore duke e mposhtur 3-1 rivalin nga Bullgaria, Montona, që u zhvillua në Antalia të Turqisë.

Golashënuesit e skuadrës që drejtohet nga Blendi Shkëmbi shënuan, Ermal Krasniqi dy gola dhe Arbër Hoxha, kurse për bullgarët shënoi Toni Tasev. /Korneri.net

Artikulli paraprakShorti i Euro 2023/ Shqipëria e Kosova sërish në të një njëjtin grup
Artikulli tjetërTomori u prezantua te Milan, ja çfarë i ka thënë Thiago Silva