Vazhdojnë ndeshjet miqësore të Ballkanit në Turqi, atje ku po zhvillohen stërvitjet r skuadrë së dytë aktualisht në futbollin kosovar.

Ballkani këtë pasdite ka shënuar fitore bindëse ndaj CSKA Moskës U21, me rezultat 3-0, me golat që i shënuanLindon Emerllahu, Armend Thaqi e Arbër Shala, shkruan Korneri.net

Ishte kjo miqësorja e dytë e Ballkanit në Turqi, dhe fitorja e dytë, pad asaj ndaj skuadrës së njohur polake, Jagiellonias. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here