Dy nga lojtarët më të mirë të Chelsea në vitet e fundit, Frenk Lampard dhe gjermani Michael Ballack, do të kthehen te blutë e Londrës. Lajmin e bën të ditur në Angli “Daily Mail”.

Lampard dhe Ballack do jenë shumë shpejt pjesë e klubit të madh londinez, sigurisht, jo si lojtarë. Të dy ish-mesfushorët e njohur edhe të kombëtareve të Anglisë dhe Gjermanisë, do të jenë ambasadorë të Chelsea në botë. Ditët në vazhdim ata do të nisin punën e tyre të re.

Artikulli paraprakA do të luajë Leo Messi ndaj Villarealit?
Artikulli tjetërReali insiston për Bonuccin, Ronaldo dhe senatorët e tjerë japin “ok”-in